معرفی مجموعه تولیدی و بازرگانی فپکو

گروه کارخانجات تولیدی و بازرگانی فپکو با شش شرکت زیر مجموعه در سراسر کشور در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردیده است و فعالیت خود را با توسعه تولید و تامین کلیه تجهیزات گاز رسانی و آبرسانی از طریق واردات مواد PE در جهت کاهش قیمت تمام شده از سال ۱۳۹۰ بر اساس استاندارد های بین المللی و داخلی (IGS) در راستای بالا بردن سطح کیفی آغاز نمود. این گروه با تکیه بر دانش فنی متخصصین توانمند خود به عنوان اولین تامین کننده عضو سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت و بزرگترین تولید کننده نوارهای هشدار دهنده اخطار در سراسر ایران توسط دستگاه های اتوماتیک جهت ارائه به کلیه ارگان های خصوص و دولتی با هدف توسعه حوزه فعالیت فروش، افزایش مشتریان داخلی و خارجی، کارآفرینی و حمایت از سرمایه ملی و همچنین به عنوان نماینده انحصاری وعاملیت فروش بزرگ ترین شرکت های تولیدی قطعات گازرسانی عضو سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت ، یکی از مهم ترین شرکت های تولیدی و تامین کننده در سطح کشور محسوب می شود، بنابراین پویایی و خلاقیت این شرکت ایجاب میکند به دنبال وجه تمایز و تسهیل کردن فرآیند های تامین اقلام گازرسانی برای پیمانکاران و کارفرمایان در سراسرکشور باشد. با عنایت به سرمایه گذاری این شرکت درخصوص تامین کلیه اقلام گازرسانی در حوزه تولید و تامین در واقع تولید کالاهای مورد نیاز پروژه های گازرسانی را بدون در اختیار داشتن ما شین آلات تولیدی و کارخانه در سریع ترین زمان ممکن در قالب مدل تامین زودهنگام کالاهای گازرسانی در اختیار کارفرما و پیمانکاران قرار میدهد .

گروه کارخانجات تولیدی و بازرگانی فپکو با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود به عنوان بزرگترین تولیدکننده نوارهای هشدار دهنده ،اخطار و اولین تامین کننده کلیه کالاهای مورد نیاز پروژه های گازرسانی در وندور لیست شرکت ملی گاز ایران قرار گرفته است • انبارهای اقماری شرکت فپکو در ۷ استان کشور متمرکز و بصورت زنجیره ای کلیه کالاهای استاندارد و با کیفیت را بصورت آنلاین با تاییدیه بازرسی فنی گازهای استانی در اختیار پروژه های شرکت ملی گاز در سطح کشور قرار می دهد. • تامین کالاهای مورد نیاز پروژه های گاز رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن و نازلترین قیمت فپکو را به یک توقفگاه آسان و مطمئن برای مشتریان خود تبدیل کرده است .

تاریخچه هلدینگ کارخانجات تولیدی و بازرگانی فپکو

گروه شرکت های فپکو اولین فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ با هدف تولید و تامین مواد پتروشیمی آغاز نمود با توسعه و گسترش خدمات حوزه پتروشیمی و پلاستیک شرکت فپکو در سال ۱۳۸۲ به عضویت رسمی وندور لیست تولید کنندگان شرکت ملی گاز ایران در آمد. با افزایش نیازها و مشکلات حوزه گازرسانی تامین کالاهای این حوزه در دستور کار این مجموعه قرار گرفت که این خدمات با ارایه ایده های خلاقانه توسط این مجموعه و با حمایت شرکت ملی گاز ایران در قالب خدمات اختصاصی مجموعه انبارهای معیین شرکت فپکو در چندین استان در حال اجرا و خدمت رسانی می باشد. ورود به بازارهای جهانی از اهداف دیگر این مجموعه می باشد که از سال ۹۰ با هدف تامین و ارایه مواد اولیه با کیفیت در کشورهای دارای استاندارهای مورد تایید شرکت ملی گاز ایران به اجرا در امده است. مجموعه فپکو به عنوان نماینده عاملیت فروش بسیاری از مجموعه های عضو وندور لیست شرکت گاز با قابلیت تامین کلیه اقلام و کالاهای مورد نیاز پروژه های گازرسانی در سطح کشور هدف خود را در بهبود کیفیت و افزایش کارامدی خدمات بنا نهاده است .

چشم انداز و استراتژی

هدف و استراتژی این مجموعه بر مبنای نیازهای متغییر بازارهای صنعت گازرسانی و تامین مشتریان بنا نهاده شده است .

محیط زیست و بهداشت و ایمنی

حفظ و بهبود کیفیت و پیش گامی در بازار و تامین اعتماد از طریق افزایش استانداردهای خدمات ، تضمین خدمات متناسب با نیازهای مشتریان می باشد.